İlknur Arslan

26 Temmuz 2012

İTÜ Mimarlık Bölümü 2012 mezunuyum.

Norm Mimarlık'tan, patronlarımızla aynı memleketten olduğumuz için haberdar oldum. Biraz tanıdık vasıtası gibi oldu. Staj için gelmiştim, böylece tanıdım. Mezun olunca da burada çalışmaya başladım. İlk ofisim burası olduğu için diğer ofislerle kıyaslama şansım yok ama çok eğlenceli bir çalışma ortamımız olduğunu söyleyebilirim. Mesela öğle aralarına doyamıyoruz. Bazen iş çıkışlarında bile ofiste ya da dışarıda birlikte oturuyoruz.

Tabi patronlarla daha saygı çerçevesinde bir iletişimimiz var ama onlarla da çok iyi bir iletişim içerisindeyiz. Sık sık ofis partilerimiz oluyor sağolsunlar.

Şu anda çalıştığım projeden memnunum. Zaten ofisimiz çok geniş bir çerçeve içerisinde çalışıyor. İç mimarlık da yapıyor, mimarlık da yapıyor. Bir sürü şey gördüğüm, bir sürü şey öğrendiğim için de çok memnunum.


Kadıköy'den Ortaköy'e, Üç Duraklı Bir Başarı Hikayesi
Kamusallık, Ekoloji, Sanal Medya Çerçevesinde Konjonktürel Bir Okuma
Hedef: Daha Bol Vakit, Az ve Öz Proje
Tasarım Ekibi ile...
Uygulama Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • ilhan şafak 8 yıl önce Merhaba İzmit kefken limestone küfeki taşı ocağımızda istenilen ebatlarda kesim ve proje uygulaması yapmaktayız . Saygılarımla İLHAN ŞAFAK Adres: Büyük Karaman Cad. No:21 34083 - Fatih/İstanbul/TURKİYE Tel: 212 531 60 66
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :