Sinem Madanlar

19 Aralık 2012

Bilkent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden 2009 yılında mezun oldum.

Ven Mimarlık'a geleli bir seneyi geçti. Buraya gelmeden önce iki sene boyunca bir otel projesinin şantiyesinde çalışmıştım. Aynı dönemde babam, Ven Mimarlık'ta düzenlenen bir barbekü partisine davet edildi.Kendisi maketçi ve bazı projelerde Gül Hanım'la birlikte çalıştılar. Ben de o barbekü partisinde buradakilerle tanışma fırsatı buldum. Şantiyede tozun toprağın içinde çalışırken, burada güzel bir manzara ve canayakın insanlarla karşılaşınca çok şaşırmıştım. Şantiyedeki işim bitince de buraya başvurdum ve kabul edildim.

Şantiyede hep uygulama takibi gördüğüm için ofis yaşamı benim için tasarım ve projelendirme anlamında değişik bir tecrübe oldu. Şu ana kadar genellikle büyük ölçekli konut projelerinde çalıştım. Şantiyede ustalarla bir aradayken, burada müşteri ilişkileri anlamında da farklı tecrübeler edindim.

Gül Hanım'ın kendimi geliştirmemdeki desteği çok büyük. Çalışama arkadaşlarım da çok canayakın ve yardımsever. Farklı konularda farklı tecrübeler edinmiş kişilerle bir arada çalışmak kendimi geliştirmeme yardımcı oluyor.

Güzel bir ofis ortamımız var. O bakımdan şansılıyız. Hafta sonu yarım gün çalışmamız da büyük bir avantaj çünkü dinlenme ve kendime vakit ayırma açısından sadece Pazar günü yetmiyor.


Gül Güven'in Mimarlık SerüVEN'i
... Ve Bu SerüVENe Katılanlar
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :