Figen Zorlu

19 Aralık 2012

İnşaat teknikeriyim. Ven Mimarlık'a 2001 yılında başladım. Daha önce mesleğimle ilgili bir yerde çalışmamıştım. Bir tanıdığım vasıtasıyla Autocad programını öğrenmek için geldim ve kaldım. Gül Hanım'ın bu konuda çok yoğun desteği oldu.

Eski iş yerimiz, Cinnah Caddesi'nde, bahçeye açılan küçük bir ofisti. O da çok güzeldi ama burada çalışmak daha keyifli…

Gül Hanım vizyon sahibi bir işveren. Benim de çok ufkumu açtı. Şu anda inşaat teknikerliği yapmıyorum. İç mimarlık projelerinde görev alıyorum. Beni bu alana o yönlendirdi. Sonra projelerde daha aktif rol almaya başladım. Hem tasarım aşamasını hem de şantiyeyi deneyimledim. Paris, Moskova, İtalya'ya teknik geziler yaptık, fuarlara katıldık. Hepsi de çok keyifliydi.

Son olarak Oran'da, Akasya bloklarında bir konutun iç mimarlık projesini yürüttük. Ayrıca Sinem Hanım ve Zeynep Hanım'la beraber Libya'da bir villa projesi hazırladık. Şu anda imalat aşamasında.

Gül Hanım herkese bir proje teslim edip baştan sona sorumluluğu ona veriyor. Yeri geldiğinde bizi kritike ediyor. Her yeni proje bizim için yeni bir deneyim, yeni bir malzeme keşfi... Zevkli bir çalışma ortamımız var. Terasta, arka bahçede gayet keyifli ortamlar oluyor. Evden çok burada vakit geçiriyoruz. Bir aile ortamı var, severek çalışıyorum.Gül Güven'in Mimarlık SerüVEN'i
... Ve Bu SerüVENe Katılanlar
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :