Metin Doğan

07 Ekim 2011

Gazi Üniversitesi Mimarlık Bölümü'ndeki eğitimime devam ediyorum. Erdem Mimarlar'ın iş ilanını internette gördüm ve başvurdum. Sekiz aydır da burada çalışıyorum. Daha önce başka ofislerde de çalışmış ama memnun kalmadığım için ayrılmıştım. Buradan gayet memnunum şu anda. Sunay Bey ve Günay Bey ile aramızda bir abi - kardeş ilişkisi var. Zaten kendilerine de bu şekilde hitap ediyorum. Çalışma ortamımız güzel. Karşılıklı saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde çalışıyoruz.

Şu anda bürodaki her türlü işi yapıyor gibi bir durumdayım. AutoCAD olsun, modelleme olsun, hepsiyle ilgileniyorum. Bilgi Teknolojileri Kurumu'nun teslimine kısa bir süre kaldı, onun çizimlerini yetiştirmeye çalışıyorum.

Yemeklerimizi ofiste kendimiz yapıp yiyoruz. Yazın bazı günler bahçeyi de kullanıyoruz. En güzel yemekleri Günay Abi yapıyor. Ben pek beceremiyorum ama o da farklı bir deneyim oluyor. 

İş olduğu zaman 11'e kadar çalıştığımız oluyor ama daha hiç sabahlamadık. Cumartesileri çalışıyouz, pazar günü ise tatil. Zaten haftada bir gün de okula gidiyorum. Ofisin yeri evimize yakın, bu da ayrı bir tercih nedeni oldu benim için.


Mesleki Seçim ve Mimarlık Yaklaşımı
Yarışmalar ve Uygulamalar Üzerine
Mimari Ekip
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :