Recep Aygın

19 Aralık 2012

İTÜ Mimarlık Bölümü 1993 mezunuyum. Okulu bitirdikten sonra genelde müteahhit firmaların şantiyelerinde çalıştım. Kısa bir süre, memleketim Keşan'da kendi ofisimi yürüttüm. Ondan sonra da Ankara'ya yerleştim. Yaklaşık 12 yıldır buradayım.

Ankara'da da yine bir süre müteahhitlik firmasında çalıştım. Daha sonra bir uygulayıcı firmada 7 yıllık deneyimim oldu. Ven Mimarlık'la tanışmam da o uygulayıcı firma sayesinde oldu. Zaten ofisteki çoğu kişiyi tanıyordum. Birebir güzel bir çalışma ortamı oluşmuştu. Daha sonra o sektörden ayrıldım çünkü bir mimar olarak bir yere kadar zevk veriyor. Gül Hanım'dan teklif gelince de 2011 başında buraya başladım. Böylelikle tekrar ofis ortamına dönmüş oldum. Tabi şantiyeye göre daha rahat bir çalışma ortamı var. Zaten bulunduğumuz ortam Ankara'nın en sakin, en güzel yerlerinden biri. Bu durum, yaratıcılık anlamında da daha verimli olmanızı sağlıyor.

Şu an Nevşehir Avanos'ta bir örenyeri düzenleme projesi üzerinde çalışıyorum. Zor bir süreç ama proje geliştikçe güzelleşiyor. Uygulama ve cepheyle ilgili bir geçmişim olduğu için her projenin o ayağına destek oluyorum.Gül Hanım çalışanlarını destekleyen, bütünleştiren iyi bir yönetici. Hepimizin farklı alanlardaki becerilerine göre iş bölümü yapıyor. Zaten çoğu projede beraber çalışıyoruz. Ekip başlangıçta ayrı ayrı çalışsa bile, sonra bir şekilde bütünleşiyor.


Gül Güven'in Mimarlık SerüVEN'i
... Ve Bu SerüVENe Katılanlar
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :