Kaya Erer

28 Haziran 2013

SKM'yle insan kaynakları firması aracılığıyla tanışarak, Hakan Bey'le çalışma kararı aldım. SKM'nin misyonu ve vizyonu çok cazip geldi. Beş yıldır birlikte çalışıyoruz, çok da memnunum. Firmada Mali ve İdari İşler Müdürü olarak görev alıyorum. Yirmi yıldır bu meslekteyim. Genelde inşaat ve mimarlık sektöründe çalıştım ama salt mimarlık anlamında burası ilk tecrübem.

Hakan Bey hırslı, adaletli ve karizmatik bir işveren. Kamu olsun, özel sektör olsun, müşteri satıcı tedarikçi kanalında olsun, SKM'nin ilişkide olduğu tüm taraflara son derece eşit mesafede bir yaklaşımı var.

Birçok iş yerinde çok standart ve düz bir ofiste çalışırsınız. SKM Projects+ çok genç ve hırslı bir ekipe sahip olmasından ötürü keyifli ve heyecanlı bir ofis. Mesleğim gereği devletin belirlemiş olduğu kanun ve yasalara uygun çalışmak zorundayım. SKM, bunların yanına birçok şey katarak çalışma imkanı bulduğum için son derece keyifli bir ortam sunuyor. Diğer standart firmalardan farklı. Sürekli değişik ivmelerle aksiyon alıyoruz.


Kurucu Hakan Sekmen ile...
SKM'nin +'ları
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :