Sasan Hoseinpour

28 Haziran 2013

Mimarlık eğitimimi İran'da tamamladım. Yüksek lisans için Türkiye'ye geldim. Yıldız Teknik Üniversitesi'nde mimari tasarım programında okudum. İstanbul'da farklı ofislerde çalıştım. SKM'ye de yaklaşık 3 ay önce geldim.

Bir önceki firmamda da perakende sektörüne çalışıyorduk. Oradan SKM ismine aşinalığım vardı. O firmadan tezimi bitirmek için ayrılmıştım. Sonra yeniden iş ararken tesadüfen SKM'nin ilanına rastladım. Hemen başvurdum. Portfolyomu beğendiler ve çalışmaya başladım.

Hakan Bey, patron ağırlığına rağmen çok canayakın bir insan, tasarımları beraber yapıyoruz. Ofisin de çok samimi bir ortamı var. Kendimizi hiç zorlamadan çalışıyoruz. Hakan Bey bize güveniyor, biz de ona güveniyoruz.

Şu anda bir nalbur projesi üzerinde çalışıyoruz. Yeni bir konsept olacak, yeni marka üretiyoruz. Baştan itibaren Aziz Bey ve Hakan Bey'le birlikte tasarımın içinde yer aldık. Markayı yaratıp, devamında neler olduğunu görmek çok güzel olacak. Tasarım olarak da farklı bir çalışma oldu çünkü Türkiye'de bu tür küçük ölçekli, butik bir yapı market örneği yok.


Kurucu Hakan Sekmen ile...
SKM'nin +'ları
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :