Erkan Sekmen

28 Haziran 2013

Karadeniz Üniversitesi Elektronik Mühendisliği mezunuyum. Burada çalışmam ağabeyim ile hep konuştuğumuz, planladığımız bir şeydi zaten. Mezun olduktan sonra da direkt burada işe başladım. İki buçuk senedir SKM'deyim, bir buçuk senedir de bilfiil olarak mimarlığın içindeyim. Ofisin satın alma ve iş geliştirme bölümündeyim ama teknik anlamında da işin içindeyim. 

Gönül Kahvesi projelerimiz devam ediyor. Ankara'da bir Midpoint projemiz var, onda şu anda aktif olarak çalışıyoruz. Onun dışında konseptini oluşturduğumuz, üstünde çalışılan 3-5 marka daha var.

Mesai saatlerimiz normalde 8:30 - 18:30'dur. Cumartesileri de yarım gün çalışırız. Tabii ben tüm müşterilerle, taşeronlarla ilgilendiğim için mesai saati gibi bir sınırlamam yok. Kendi işimiz olduğundan olaya öyle bakmıyoruz. Burada bir aile ortamı var. Herkesin görev tanımı belli. Gecelere kadar çalıştığımız oluyor ama ortaya güzel sonuçlar çıktığı zaman herkes çok keyif alıyor. Tabii yoğunluğun getirdiği stres her yerde olduğu gibi burada da oluyor. 2-3 haftada bir şirket içinde aktiviteler yapmaya çalışıyoruz. Mesela bu akşam bir barbekü partimiz olacak (gülüyor).


Kurucu Hakan Sekmen ile...
SKM'nin +'ları
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :