SKM, 'Perakende Güneşleri'ni Ödüllendirecek

mimarizm.com / 19 Kasım 2013

SKM Projects +, Türkiye'deki en büyük iş dünyası organizasyonlarından biri olarak anılan ve 2001 yılından bu yana düzenlenen Perakende Günleri'nin "Perakende Güneşi Ödülleri"ne ana sponsor oldu.

                       

SKM, Perakende Güneşi ödülleri kapsamında bu yıl, SKM Projects+ Farklılık Özel Ödülü' nü de verecek. Armaggan, Bilser, Çilek Mobilya ve Derishow bu ödülü almak için yarışacaklar.

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde 20-21 Kasım 2013 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan etkinlikte, SKM Projects + kurucu ortağı mimar Hakan Sekmen, Perakende Güneşi Ödülleri programının açılış konuşmasını yapacak.

Türkiye'den ve dünyadan uzman konuşmacıların, son trendleri, yeni uygulamaları ve perakende dünyasının en yeni boyutlarını geniş bir yelpazede gündeme getirdiği Perakende Günleri çatısı altında, iki gün boyunca Uluslararası İstanbul Perakende Konferansı, İstanbul Perakende Fuarı ve Perakende Güneşi Ödülleri töreni gerçekleştiriliyor olacak.

Perakende Günleri'nde yabancı yatırımcılar, perakendeye hizmet veren kuruluşlar, sektörle uzun dönemli ilişkilerin temellerini atıyor. Sektörde bilginin paylaşıldığı, üretildiği, farklı görüşlerin buluştuğu, sınırsız işbirliği olanaklarının yaratıldığı en büyük platform olan Perakende Günleri'ne her yıl binlerce üst düzey yönetici katılıyor.


 


İlişkili Haberler
Kurucu Hakan Sekmen ile...
İlişkili Haberler
SKM'nin +'ları
İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :