Ceren Demircan

19 Aralık 2012

ODTÜ Mimarlık Bölümü 2012 mezunuyum. Ven Mimarlık'ta yaklaşık 3 aydır çalışıyorum. Ofisin ismini staj zamanında duymuş ama o dönem başvurma fırsatı bulamamıştım. Mezuniyet sonrası iş görüşmelerine başladığımda, ofis hakkında güzel şeyler duydum. Yeni mezun bir mimar için, ofis ortamının bayağı eğitici olduğundan bahsetmişlerdi. Tabi ki başvurmadan önce, ofisin yaptığı projeler de dikkatimi çekti. Tecrübe kazanmak ve kendimi geliştirmek için güzel bir başlangıç oldu diyebilirim.

Ven Mimarlık diğer ofislere nazaran çalışana daha çok sorumluluk veren, işin her yönünü görebildiğiniz bir ofis, özellikle de yeni mezun bir mimar için. Tecrübeli mimarlar arasındayım ve her gün onlardan çok şey öğreniyorum. Şu an pek çok konuda eksiğim var. Sonuçta bu pratiği okulda yapmanın imkanı yok. Dolayısıyla eğitim sürecim burada devam ediyor.

Ofis ortamı gayet sıcak ve samimi. Mimari anlamda da çok güzel bir ambiyansa sahip. Bunda vadinin etkisi büyük tabi ki. Çalışma masamın vadiye hakim manzarasından dolayı da mutluyum.


Gül Güven'in Mimarlık SerüVEN'i
... Ve Bu SerüVENe Katılanlar
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :