Beyza Yazıcı

04 Mart 2016

2005 yılında Selçuk Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden mezun oldum. Master sürecini taamladıktan sonra mimarlık camiasında iş yapmaya başladım. Taha Mimarlık'a yeni başladım. Henüz dört gündür çalışıyorum. Bir arkadaşımın tavsiyesi ile başvurdum. Tam bu esnada birini arıyorlardı. Proje yöneticisi olarak göreve başladım. Bundan önce de bu işi yapıyordum. 

Ofisle ilgili en çok dikkatimi çeken şey, ortamın sıcak olması. Paylaşımların olduğu, stressiz bir ortamda çalışıyoruz. Samimi ve huzurluyuz, böylece biz de daha verimli olabiliyoruz. Şu an için ofisteki projelere çok hakim değilim ama tecrübelerime bakıp farklı ofislerle kıyasladığımda, iş potansiyeli ve samimiyet açısından çok güzel bir ortam olduğunu söyleyebilirim. Büyük ve güzel projelerimiz var. 

Talha bey, insani tarafı kuvvetli biri. Samimi ve patron-çalışan ilişkisinden çok, ekip arkadaşı ilişkisi kuruyor. Bu anlamda kendisine teşekkür etmek gerektiğini düşünüyorum. İş anlamında potansiyeli olan bir ofis ve ortam olarak daha sakin. Bizim sektörümüz ego savaşlarının fazlaca olduğu bir sektör. Burada böyle psikolojik yıpratmalar yok.


Ofisin Kurucusu Talha Haksever ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :