YEM Kitabevi'nin Yeni Şubesi Beşiktaş'ta

/ 17 Ekim 2007

Mimarlık, tasarım, şehircilik, peyzaj, kültür ve sanat alanlarında Türkiye'deki tek uzman kitabevi: YEM Kitabevi Beşiktaş Şubesi açıldı. Yem Kitabevi Beşiktaş Şubesi, Bahçeşehir Üniversitesi'nin karşısında.

40 yıldır yapı sektörünün bilgi merkezi olan Yapı-Endüstri Merkezi bünyesinde, 1972 yılında kurulan YEM Kitabevi; Harbiye'deki mağazasının yanı sıra, Beşiktaş Şubesi ile de hizmet vermeye başladı. Mimarlık, tasarım, şehircilik, kültür ve sanat yayınları alanında uzmanlaşmış Türkiye'nin tek kitabevi olma özelliğini taşıyan YEM Kitabevi, dünyanın dört bir tarafından getirilmiş 9.000'i aşkın kitabı bünyesinde barındırıyor.

Türkiye'nin yapı sektörüne seslenen YEM Kitabevi ayrıca, zengin yayın portföyünü tüm dünya ile aynı zamanda ve fiyata okuyucularına sunmaktadır; YEM Kitabevi okurlara, İngilizce yayınları Paris, Londra, Milano ve New York'taki okurlar ile aynı zamanda ve aynı fiyata sahip olma ayrıcalığını sağlamaktadır. Kendi alanında tek kitabevi olan YEM Kitabevi'ndeki yayınlar arasında öğrenci ve yapı sektörü profesyonelleri için en son yayımlanan kaynak kitaplar, uygulamacı ve akademisyenler için teknik yayınlar, bahçe ve el sanatları gibi hobi kitapları da bulunuyor.

Adres: Çırağan Caddesi No:15 Beşiktaş

T: 0212 260 10 10

F: 0212 261 32 20

E: info@yemkitabevi.com


Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
  • muzaffer ersoy 3 yıl önce Kutsal Emanetler kitabını kitap evlerinde bulamadım
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :