Derin Design Yaşam Alanlarına Renk Katıyor

mimarizm.com / 14 Mart 2014


Ally, Aziz Sarıyer


Hem tekerlekli hem de yıldız ayak seçenekleri olan, ofislerde ve evdeki çalışma ortamlarında sofistike hatlarıyla kendini gösterecek bir sandalye Ally.

*

Chamfer, Aziz Sarıyer


Derin Design koleksiyonu için Aziz Sarıyer tarafından tasarlanan Chamfer koltuk dış hatlarındaki keskin geometrik çizgileriyle sadeliği ve hareket duygusunu aynı anda ifade ediyor. Dış yüzey düzlemlerinin birbirlerine göre yerleşimi kristal yapı geometrisine göndermede bulunmaktadır. Birleşim açıları eşit olan keskin hatların oluşturduğu formuyla Chamfer koltuk bulunduğu mekanda sakin fakat heykelsi bir biçimde konumlanmaktadır.

*

Fit Star, Derin Sarıyer

Çalışma masalarının önünde ya da küçük alanlarda tamamlayıcı olarak kullanılabilecek bir ürün olan Fit Star, Derin Sarıyer tasarımı.

*

Az Table, Aziz Sarıyer


Oval forma sahip olan Az table'ın 3 ayağı tasarımı tamamlıyor.  2 adet çekmecesi oval kalınlığın içinde tasarımın geneliyle bütünleşiyor. Lake ve ahşap kaplama alternatifleri, paslanmaz, kromaj ya da statik boya ayaklarıyla çalışma masası, karşılama desk'i olarak estetik değerleri yüksek, fonksiyonel ve büyük yerler kaplamayan bir masa Az table.

*

Fine Bed, Aziz Sarıyer

Fine kanepenin yatak versiyonu Fine Bed, zarif çizgisi ve tasarımın devamı niteliğindeki kesonlarıyla çağdaş evler için yeni bir yatak alternatifi olarak Derin Design koleksiyonundaki yerini alıyor.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :