Derin Design Yaşam Alanlarına Renk Katıyor

mimarizm.com / 14 Mart 2014


Plump, Aziz Sarıyer


Dolgun hatları, yumuşak ve pür duruşuyla hem ciddiyeti hem de neşeyi ruhunda barındıran Plump kanepeyi zeminden koparan paslanmaz metal ya da kromaj ayakları arkaya doğru uzayarak kanepenin dengesini ideal bir noktaya taşıyor.

*

Parts, Arif Özden


Mimari bir tasarım yöntemini içinde barındıran Parts masa, 5 ayrı parçanın bir araya gelmesiyle meydana geliyor. Tamamen ahşap kaplama ve lake alternatifleri bulunan Parts'ın her bir parçasını farklı bir renkten oluşturmak da mümkün.

*

Ramp, Aziz Sarıyer


Birbirini tamamlayan iki kardeş gibi Ramp kanepeler. Biri dışa dönük diğeri de içe dönük formlarıyla sırt sırta verdiklerinde iç içe geçiyorlar. İki yan kenardaki metal ayaklar yere değerken, ayaklar arasında kanepe ortasına doğru yükselerek bir yay oluşturuyor. Kol içlerindeki balinler ise Ramp'a zarafet katan son dokunuşlar…

*

Revolve, Pentagon Design

Kapalıyken tam bir silindir sehpa, gizli tablası açıldığındaysa canlı renkleriyle kendini belli eden kademeli bir sehpaya dönüşen sürprizli bir ürün Revolve. 40, 60 ve 105 cm'lik yükseklikleriyle ihtiyaca göre alternatif boyutlarıyla tasarlanmış çok neşeli bir ürün serisi.

*

Comfy, Aziz Sarıyer


Derin Design'ın felsefesine uygun tasarım çizgileriyle konforu da en üst seviyede yakalayan ve bunu dağınık bir tavırla değil tutarlı ve hassas oranlarıyla çözüme kavuşturan bir kanepe ve koltuk tasarımı.


>>>>>


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :