Derin Design Yaşam Alanlarına Renk Katıyor

mimarizm.com / 14 Mart 2014


Truss, Aziz Sarıyer


Kapağı ve içindeki raflarının merkezde olduğu, yanlarda ise konsol sistemde çalışan, havada asılı görünümüyle heykelsi bir görüntüsü olan bir raf sistemi Truss. Ahşap kaplama ve lake alternatifleriyle etkili bir tasarım.

*
 
Clean, Aziz Sarıyer

Temiz, net hatlara sahip metal konstrüksiyon üzerine oturan ahşap ya da lake font ve sırtıyla bütünleşen üst üste de geçebilen endüstriyel bir estetiği olan Clean, Aziz Sarıyer tasarımı yeni bir Derin Design ürünü.

*

Blok Two, Aziz Sarıyer

Derin Design'ın Blok koltuk, puf ve sandalyesinden sonra şimdi de Blok Two isimli, lounge chair olarak tanımlanabilecek flanşlı koltuğu Derin Design koleksiyonunda yerini aldı.Ayaklar paslanmaz, kromaj ya da statik boya olabilmekte, gövde de ise Derin Design'ın birçok farklı kumaş seçeneği sunuluyor.

*

Fine, Aziz Sarıyer



Rahatlık, sakinlik, konfor ve sadelik. Fine bu tanımların hepsini aynı anda içeriyor. Kanepe arketipine gönderme yaparken özgün bir tavrı da ortaya koyuyor. Koltuk versiyonunun yanı sıra köşe kanepe alternatiflerini oluşturmak da mümkün.

*

Tun Table, Derin Sarıyer



Derin Sarıyer Tun isimli oturma ünitesinden sonra şimdi aynı ayaklara sahip olan Tun masalarıyla karşımızda. Dikdörtgen, kare, daire ve yüksek modelleriyle özellikle yeme içme alanlarında değerlendirilebilecek bir ürün.


>>>>>


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :