Autodesk Üretim Sektöründe Yeni Dönemi Konuşuyor

mimarizm.com / 22 Eylül 2015
Autodesk Üretim Sektöründe Yeni Dönemi Konuşuyor

 

Autodesk, üretim şirketlerinin yeni trend ve teknolojileri keşfetmelerine yardımcı olmak amacıyla İstanbul, Ankara ve İzmir'de "Üretimde Yeni Dönemi Konuşuyoruz" başlıklı bir dizi etkinlik düzenliyor.

 

Teknoloji her geçen gün daha büyük bir hızla ilerliyor. Sanayi Devrimi'nden bu yana iş yapış biçimlerinde yaşanan en büyük değişimin eşiğindeyiz. 3D baskı, akıllı üretim ve Nesnelerin İnterneti gibi gelişmiş yeni teknolojiler iş yaşamını büyük bir hızla dönüştürüyor. Tüm sektörlerde tasarım ve üretim şekillerini değiştiren, tasarım ve üretimin yakınlaştığı yeni bir "Bağlantı Çağı"na girmek üzereyiz. Yakın dönemde tüm sektörlerde çalışanlar benzer zorluklarla karşılaşacak ve benzer yeteneklere ihtiyaç duyacak.

Bu yeni çağdaki teknoloji devriminin lider şirketlerinden Autodesk, Türkiye'de üretim şirketlerine gelecek için yararlı ipuçları vermek üzere bir etkinlik dizisi düzenliyor. "Üretimde Yeni Dönemi Konuşuyoruz" etkinlikleri İstanbul, Ankara ve İzmir'de ünlü teknoloji yazarı Serdar Kuzuloğlu moderatörlüğünde gerçekleştirilecek. Autodesk Orta Doğu ve Türkiye Mimarlık, Mühendislik, İnşaat ve Üretim Sektörü Lideri Naji Atallah, Autodesk Türkiye Ülke Lideri Murat Tüzüm ve farklı uzmanlar, yeni teknoloji trendleri ve bu teknolojiler sonucunda doğan yeni üretim trendleri hakkında bilgiler paylaşacaklar.

"Üretimde Yeni Dönemi Konuşuyoruz" etkinliklerinde katılımcılar, rekabetçi iş dünyasında inovasyon ve farklılaşma ile güçlü kalabilmek için bu yeni trendlerden yararlanmanın yollarını keşfedecekler.

Etkinlik tarih ve detayları şöyle:

İstanbul
Tarih: 6 Ekim 2015, Salı
Mekan: Divan Asia Hotel – Pendik
Saat: 09.00 – 17.00

Ankara
Tarih: 8 Ekim 2015, Perşembe
Mekan: Rixos Grand Hotel
Saat: 09.00 – 17.00

İzmir
Tarih: 3 Kasım 2015, Salı
Mekan: Swissotel Izmir
Saat: 09.00 – 17.00

Sınırlı kontenjana sahip etkinlikler hakkında ayrıntılı bilgi ve kayıt için tıklayınız. 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :