Sibel Kurugül

02 Mart 2015


İTÜ Mimarlık Bölümü 2009 mezunuyum. Mimari Tasarımda Bilişim yüksek lisans programını ise 2012 yılında tamamladım. Çalışma hayatına ilk MuuM'da başladım. İş başvurusu yaparken kendi oluşturduğum, takip ettiğim bir liste vardı. İlan versin ya da vermesin, o ofislere portfolyomu göndermiştim. MuuM da onların içerisindeydi. Olumlu görüşmelerden sonra burada çalışmaya başladım.

Hafta arası 09:00-19:00 saatleri arasında çalışıyoruz. Cumartesi ve Pazar tatiliz. Biz çoğunlukla yarışma yapıyoruz. Burası daha çok konsept ekibi gibi. Yarışma gibi teslim tarihi belli projelerde mesaiye kaldığımız da oluyor. Enerjik bir ofis ortamımız, genç ve uyumlı bir ekibimiz var. Patronlarımızın ikisi de sakin insanlar. Tartışmaya ve yeniliklere açıklar. Dolayısıla onlarla çalışmak çok keyifli.



Yüksek lisansımı bilişim alanında yaptığım için farklı araçları deneyebilmek bence önemliydi. O konuda da hayli açıklar. Uygun olduğum zaman buna da vakit ayırabiliyorum. Uygulama grubu daha çok Revit'le çalışıyor. Biz konsept ekibi olarak o an işimize ne yarıyorsa onunla çalışıyoruz. İstediğimiz şeyleri deneyimleyip faydalanma şansına sahibiz. Bilgiye ulaşmak güzel.


MuuM'un Murat'ı ve Umut'u ile...
MuuM Tasarım Ekibi ile
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :