Sevdil Aydoğan

09 Mart 2012

Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü 2001 mezunuyum. 2004'te Dokuz Eylül Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü, Kentsel Tasarım Dalı'nda yüksek lisans yaptım. 2006 yılından beri de buradayım. Dolayısıyla belli bir süre Artı Tasarım'da çalışmış oldum, şimdi de Bütüner'de devam ediyorum.

Hüseyin Bey'le genel olarak sorunumuz yok ama bazı sıkıntılı dönemlerde her mimarlık ofisinde olduğu gibi stres yaşadığımız oluyor tabii. Onun dışında birçok konuda anlayışlı olduğunu düşünüyorum. Arkadaş ortamı da çok güzel burada.

İş bölümü işin yoğunluğuna göre değişiyor ama genelde hepimizi birkaç projeden birden sorumlu oluyoruz. Sıkışan dönemlerde her aşamada devreye girebiliyoruz. Tabii yıllardır çalışan elemanlar o konuda biraz daha her işe el atmak zorunda kalıyor. Paylaşım oluyor ama dediğim gibi genelde birkaç projeden sorumlu oluyoruz. Yeni gelenlere de biz bir şekilde yol göstermeye çalışıyoruz. O şekilde işler rayına oturuyor.

Bir apartman dairesine tıkılı olmadığımızdan ofis mekanımızı seviyorum ama ulaşım konusu beni biraz zorluyor, Keçiören tarafından geldiğim için. Ama genel olarak ortamını seviyorum. Arkadaşlıkların çok iyi olduğunu düşünüyorum. Onun dışında da çok sorunumuz yok. Bir apartman dairesinde olmaktansa burada mola vermek ve yemeklerimizin ofiste yapılması çok güzel. Ayrıca ofiste sigara içilmemesi çok güzel. Hüseyin Bey dahil kimse içeride içmiyor. Ben kullanmadığım için bu büyük bir avantaj.


Mimari Karakter ve Ekoloji Yaklaşımı
Hasankeyf'i Yaşama Döndürecek Yerleşim Alanı Projesi
Diğer Projeler, Öncelikler, Gelecek Planları
Bütüner Mimarlık Sakinleri
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :