Merve Mungan

01 Şubat 2013İstanbul Ticaret Üniversitesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü'nden 2011 yılında mezun oldum. Bahadır Kul Mimarlık'ta yaklaşık 2 aydır çalışıyorum. Kerbela projesinde ortak çalıştığımız firmanın bağlantısı aracılığıyla burada çalışmaya başladım. Yine o projeyi yürütmek üzere iç mimari ve mimari anlamında katkı sunuyorum.

Daha önce bir hastane projesinin çizimleri ve şantiyesi için başka bir ofiste çalışmıştım. Proje bittikten sonra da oradan ayrıldım. Buraya göre daha fazla zaman sınırı vardı. Böyle bir ofis ortamında çalışmak tabi ki çok daha güzel ve keyifli… Açıkçası ofise ilk geldiğimde büyülendim. Gerek içini dolduran insanlar olsun, gerek mekanın kurgulanışı olsun gayet samimi ve sıcak bir atmosfere sahip.

Grup liderleri ile kendi aramızda bir iş bölümü yapıyoruz. Bahadır Bey özellikle proje geliştikten sonra, kontrol aşamasında işin daha fazla içinde oluyor.

 

Malzeme tanımak açısından çeşitli dergilerden, internetten ve fuarlardan besleniyorum. Buraya tanıtıma gelen firmalar da oluyor. Stadyum, akvaryum gibi spesifik projeler yaptığımız için, daha önce yurtiçi ve yurtdışında yapılmış olan projelerde kullanılan malzemelere de bakıyoruz.

 


Bir Kurumsallaşma Hikayesi: Ofiss Mimarca'dan BKA'ya
Anadolu'daki Mega Yapılardan, Guiness Adayı Akvaryuma
Heyecan ve İllham Veren Projelerle Yola Devam...
BKA Bebek Ofisi
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :