Ayşe Yılmaz

01 Şubat 2013

Bahçeşehir Üniversitesi'nden 2009'da mezun oldum. Ardından, 2011 - 2012 yılları arasında Milano'da, Domus Akademi'de master eğitimi aldım. 

Bahadır Kul Mimarlık daha önce adını duyduğum bir ofisti. İş ilanını görünce cv'mi ve portfolyomu gönderdim. Görüşmeler çok olumluydu. Burada çalışmayı tercih edişimin nedeni belki yapılan projelerdir ama iyi elektrik aldığım insanlarla çalışmak da çok önemli benim için.

Bu, buradaki üçüncü haftam. Çok yeni olmama rağmen pozitif bir ortam olduğunu hissediyorum. Bu da ofisin ne kadar keyifli olduğunun en güzel göstergelerinden birisi… BKA kısa sürede adapte olabileceğiniz bir ofis çünkü çalışanlar çok sıcak. Bu biraz da Bahadır Bey'in samimiyeti ile alakalı. Yani başınızdaki insan nasılsa, o bir şekilde ofise de sirayet ediyor.

İtalya'da daha rahat, insana daha fazla saygı duyulan bir çalışma ortamı var. Onun Türkiye'deki en yakın izdüşümlerinden birinin BKA olduğunu düşünüyorum. Çünkü oradaki sisteme çok yakın. Mesela sık sık etkinlikler düzenlenmesi İtalya'yla benzerlik gösteriyor. Çalışanlarına sosyal hayat sağlamaya gayret gösteren bir ofis burası...

Şu anda konsept proje çıkaran bir grup içerisinde çalışıyorum. Gelir gelmez Irak, Erbil'deki kampus projesinin içine dahil oldum.

 


Bir Kurumsallaşma Hikayesi: Ofiss Mimarca'dan BKA'ya
Anadolu'daki Mega Yapılardan, Guiness Adayı Akvaryuma
Heyecan ve İllham Veren Projelerle Yola Devam...
BKA Bebek Ofisi
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :