""Hedefimiz nitelikli ve Türkiye için önemli projeler içinde olmak"

06 Eylül 2013

Son olarak önümüzdeki dönemle ilgili hedef ve dileklerinizi alabilir miyiz?

EA:
Yaptığımız yapı tiplerini daha da çeşitlendirmek istiyoruz. Ben şahsen insan ölçeğine yakın projeler daha çok hoşuma gittiği için konut ve otel projelerini tercih ediyorum. Bu sene Antalya için 2000 konutluk bir proje çalıştık. Başladığımız başka konut projeleri de var. Sanayi yapılarının yanında öyle bir kol açmak istedik. Onun dışında daha çok uluslararası ödül programına katılarak yurtdışı bağlantılı projeler üretmeyi hedefliyoruz.ZK:
Açıkçası ben büyük ölçekli projeleri seviyorum. Hedefimiz nitelikli, Türkiye için önemli projeler içinde olmak. Enerjimizi doğru kullanabileceğimiz alanlarda çalışıp daha verimli olmayı isteriz. Yoksa basit de olsa kompleks de olsa önümüze gelen her işe aynı ciddiyetle yaklaşıyoruz. Gelişmeler kendiliğinden geliyor. Özellikle yurtdışında ofis açalım gibi bir hedefimiz yok. Olursa kendiliğinden, gerektiği için olur.
Bugüne kadar önümüze konan işleri kendi çalışma ahlakımız içinde yaptığımız için bir yerlere geldik. Bu boyuttaki bir projeyi yapabilir miyiz diye hiç sorgulamadık. Öte yandan bazı konularda fren yaptık. Son yıllarda pek dekorasyon projesi yapmıyoruz. Yaparsak da büyük ölçeklisini yapıyoruz. Şu anda yaptığımız konut projesi de 90 bin metrekarelik bir arazide yer alıyor. Tek bir evin içerisinde debelenmek istemiyoruz. Enerjimiz de belli, zamanımız da. Dileğimiz, bunun daha doğru projelere harcanması.

 


İglo'nun İçinden...
Koşaradım Projeler
Tasarım Ekibi
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :