Hamza Demir

09 Temmuz 2015

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden 2013'te  mezun oldum. Okurken birçok ofiste çalışma fırsatı buldum. Mezun olduktan sonra da Gönye'ye başladım. Yaklaşık iki senedir buradayım. Daha önceki çalışma ortamlarımla burası arasında belirgin bir fark var. Çalışma arkadaşlarımızla ilişkimiz nasılsa işverenlerimizle de ilişkimiz aynı şekilde ilerliyor. Zaten Gönye'yi oluşturan en büyük etkenlerden birisi de bu şeffaflık. Bu durum işlerimize de yansıyor. Ben konsept ekibindeyim. Devamlı bir alışveriş içindeyiz ve sınırlar yok. Burayı tercih etmemde ofis ortamını sevmem ve çalışanların sıcakkanlılığı etkili oldu ama en önemlisi patronların samimiyetiydi.

Yaptığımız projelere baktığımda, Türkiye'deki diğer ofisler arasında hızlı bir zaman dilimi içerisinde güzel bir yer edindiğimizi görüyorum. Gerek konsept gerekse projelendirme açısından iyi bir konumdayız ve kendimizi devamlı geliştiriyoruz.

Ofisteki psikolojimizi olumlu yönde ilerletmek için olabildiğince çaba sarf ediyoruz. Piknikler yapılıyor, doğum günleri ve özel günler kutlanıyor. Çalıştığımız kadar eğlenmeye de vakit ayırıyoruz. En büyük özelliğimiz belirli bir planlamaya sahibiz ve kişiyi besleyici bir tarzda ilerliyoruz. Böylece işimizi yapıp bahçenin keyfini çıkarabiliyoruz.


Gönül Ardal ve Yelin Evcen ile...
Gönye Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :