Ercan Gezer

28 Haziran 2013

Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi İçmimarlık bölümü 2008 mezunuyum. SKM Projects+'a 2011 yılında başladım. İş ilanı üzerinden başvurdum, görüşmeye geldim, sunumumu yaptım, portföyümü gösterdim, sonra da işe kabul edildim.

SKM çok farklı, çok yönlü çalışılabilecek kapasitede bir mimarlık firması. Daha önce çalıştığım firmalar genelde konut ve rezidans projeleri üretiyordu. Biri de ağırlıklı olarak mobilya yapan firmaydı. Mobilya imalathanesinde de bulunduğum için altyapım o yönde gelişti. SKM'de bunu daha da pekiştirdim. Şimdiye kadar çok farklı projeler yaptık, sadece perakendeyle sınırlı kalmadık. Özel müşterilere konsept çalışması olarak büyük metrekareli projeler de yaptık. Hepsi gayet güzel projeler oldu.

 Hakan Bey ideal bir işveren, çok anlayışlı ve bilgili olduğu için en ufak bir sorun yaşanmıyor. Bazen yanlış anlaşılmalar olsa da tecrübesi sayesinde bunu kısa zamanda çözebiliyoruz. Projelerde onun da katılımı olması, ilgilenebilmesi çok önemli. Ayrıca herkes, çalıştığı projede kendi inisiyatifni kullanabiliyor.

İş yerinde gayet pozitif bir ortamımız var. Herkes birbirine saygılı, seviyeli, yardımcı. En önemlisi de bu çünkü genelde piyasada iç mimarlarla mimarlar pek uyumlu çalışamaz. Burada öyle bir sorun yok, herkes birbirine karşı net ve yardımcı olmaya çalışıyor. Burası iç mekan olarak da tam bir mimar yuvası. Görsel olarak da, hacim olarak da insanı boğmayan, çalışmaya şevk eden, enerji katan bir ortamı var.


Kurucu Hakan Sekmen ile...
SKM'nin +'ları
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :