Emre Dölcel

28 Haziran 2013

Gazi Üniversitesi Çalışma Ekonomisi bölümü 2001 mezunuyum. Kasım ayından beri SKM'deyim. Hakan Bey'i de uzun süredir tanıyorum. Aklımda bu ofisin yaptığı gibi bir iş vardı. Yaklaşık 7 senedir böyle bir sistem kurmaya çalışıyordum. Turkcell kökenliyim, orada bu işi yapıyordum. Hakan Bey'e böyle bir tecrübem olduğunu söyleyip birlikte çalışmayı önerdim. "Ben de tam senin gibi birini arıyorum" deyince burada çalışmaya başladım. Güzel de bir bütünlük yakaladık.

Burası sadece bir mimarlık ofisi değil, firmalara farklı çözümler yaratan bir iş ortağı. Mimari çözümler de yaratıyor, iş geliştirme de yapıyor, farklı fikirler de veriyoruz. Dışarıdan baktığınız zaman adı SKM Mimarlık olan bir mimarlık ofisi. Ama bence içeride çalışanlar burayı pek mimarlık ofisi olarak görmüyor. Tabii ki odağımız mimari çözümler ama bunun yanında farklı çözümler de getirebiliyoruz. Bence diğer firmalardan temel farkımız bu.

Hakan Bey çok farklı bir insan. Benim için en önemli özelliği açıksözlülüğü, içinde ne varsa dilinde de o vardır. Bu çok kıymetli bir şey, cesur ve adil bir insan.

Burası çok kalabalık bir ofis olmadığı için ekip arkadaşı değil de aile gibi hareket ediyoruz. İşin başında bir ailenin olması, o ailenin kendi içerisinde birbirine bağlı insanlardan oluşması şirkete de sirayet ediyor. O açıdan çok keyifli bir ortamımız olduğunu söyleyebilirim.


Kurucu Hakan Sekmen ile...
SKM'nin +'ları
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :