Burcu Abalı

04 Ekim 2013

İTÜ Peyzaj Mimarlığı'ndan geçen sene (2012) mezun oldum. DS Mimarlık'a başlayalı ise yaklaşık 5 ay oldu. Mezun olduktan sonra kısa bir iş tecrübesi ardından buraya geldim. Ofisi merak ettiğim için kendim başvurdum. Deniz Bey iş ortamında farklı olduğunu söylemişti ama okulda da bizi zorlayan bir hocaydı. Burada her şey daha hızlı çünkü işler daha hızlı ilerlemek zorunda. Ama işveren olarakson derece anlayışlı biri . Bizi strese sokmuyor ve yapabildiğimizi gördükçe de mutlu oluyor, gurur duyuyor. Bu hem çok besleyici hem de verimli bir durum çalışanlar için.

Ofisin bulunduğu yer de önemli. Şimdilik hayatımdan çok memnunum. Çok fazla AVM falan yapıldığı, İstanbul'un mimarisi çok değiştiği için biz de buna uygun bir projeler yapmaya çalışıyoruz ama çizgimizin kesinlikle diğer ofislerden farklı olduğunu düşünüyorum. Tasarım anlamında güçlü bir ofisiz.

DS'nin sunduğu ortam çok iyi. Daha önce çalıştığım ofislerde o konuda verim alamadım. İş öğrenme anlamında hepsi çok katkı sağlıyordu ama ortamdan memnun kalmadığım için ayrıldım. Burada en memnun kaldığım şeylerden biri ortamdır herhalde. Paylaşımlar çok güzel.


Deniz ve Sevim Aslan ile...
Tasarım ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :