WA Ödülleri 35. Dönem Başvuruları Başladı

mimarizm.com / 29 Temmuz 2020
World Architecture Community tarafından 35. dönem düzenlenen ödül programına son başvuru tarihi 20 Ağustos 2020.

World Architecture Community, dünyaca ünlü mimarlar, akademisyenler ve en iyi tasarım önderleri de dahil olmak üzere, yıldız jüri heyeti, ödüllerinin önceki kazananları ve Dünya Mimarlık Topluluğu üyeleri tarafından değerlendirilecek yenilikçi projeleri kabul etmek üzere WA Ödülleri 10 + 5 + X 35. dönemi başlattı.

Tüm mimarlar, iç mimarlar, mimarlık ve iç mimarlık öğrencileri, WAC'a kayıt olarak 20 Ağustos 2020'ye kadar ücretsiz olarak proje girişlerini yapabilecekler. 

WA Ödülleri, kurulduğundan bu yana 1.500'den fazla projeyi ödüllendirdi. Önceki senelerden farklı olarak bu sene topluluk, iç mimarlar, iç mimarlık öğrencileri ve iç mimarlık pratiklerini ödül programına katılmaya davet ediyor.  

2006'dan bu yana ve 30'dan fazla döngü için, WAC prestijli ve beğenilen WA Ödülleri 10 + 5 + X'i organize ediyor. WA Topluluk Ödülleri, uluslararası kamuoyu tarafından fark edilen çağdaş mimari söylemleri ile heyecan verici sorulara ilham verme potansiyeline sahip olan dikkate değer projeleri vurgulamak ve tanıtmayı amaçlıyor. 

Kategoriler

WA Ödülleri mimarlar, iç mimarlar ve öğrenciler için 2 ana bölüm olarak mimari ve iç mimari projeleri kabul edecek. Projeler Gerçekleştirilen, Tasarlanan ve Öğrenci olmak üzere bu 3 alt kategori altında değerlendirilecek. 

WA Tasarım Ödülü: Uygulanmamış projeler.
WA Gerçekleşen Ödülü: Son 10 yıl içinde inşaa edilmiş projeler.
WA Öğrenci Ödülü: Öğrenciler tarafından tasarlanan projeler.

Ayrıntılı bilgi için tıklayın


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :