Sinem Bayrı

31 Mayıs 2018

İstanbul Ticaret Üniversitesi İçmimarlık Bölümü’nden 2012 yılında mezun oldum. Okulu bitirdikten sonra çalışmaya başladım. Karbon’un yaptığı işleri bir dergide görmüştüm. İnternetten araştırıp özgeçmişimi ve porfolyomu yolladım. 2014’ten beri de burada çalışıyorum.

Sinem Bayrı (sağdan ikinci)

Daha önce mesleğimle alakalı birçok alanda görev aldım diyebilirim. İlk başta Azerbaycan’da projeleri olan bir iç mimarlık ofisine girdim. Daha sonra Hafele’de çalışmaya başladım. Büyük projelerde ekipman anlamında neler kullanabiliriz, tüm detayları öğrenmiş oldum. Oradan Mert İnşaat’a geçtim. İnşaat ve mimarlık ile ilgili süreçleri öğrendim. Şu anda da Karbon’dayım.

Birçok alanda çalıştım ama benim esas istediğim bu alandı. Karbon’un yaptığı işler çok hoşuma gittiği için buraya geçmek istedim.

Hepimiz uzun yıllardır burada çalışıyoruz. İyi veya kötü yaşadığımız birçok şey var, bunları hep paylaşıyoruz. Böyle başka bir yer olduğunu düşünmüyorum. Çünkü ne kadar iyi de olsanız, bir patron-çalışan hiyerarşisi oluyor, burada onu yaşamıyoruz. Gerçekten aile gibiyiz ve tüm işlerimizi de öyle yapıyoruz. Bir tasarım ofisi olarak gerçekten çok güzel bir çalışma ortamımız var.

9:30’da işe başlıyoruz, 18:30’da mesai bitiyor ama ertesi günü bir toplantımız ya da bir sunumumuz varsa, o süreç mesai sonrasında da devam edebiliyor. Projenin akışına göre ilerliyoruz. Genel olarak hep yeni projelerimiz oluyor, dolayısıyla sürekli bir çalışma içerisindeyiz. Ama çok yoğunken bile stres yaşamıyoruz çünkü planlı ve programlı gidiyoruz.

Sinem Bayrı


Ortaklar Selen S. Özüekren ve Akgün Özüekren ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :