Karbon

Tuba Tellioğlu Şeren, Amber Eroyan / 31 Mayıs 2018
Mimar-görsel iletişim tasarımcısı Selen Selviler Özüekren ile mimar-restorasyon uzmanı-ürün tasarımcısı Akgün Özüekren'den çokdisiplinli tasarım pratikleri Karbon'un hikayesini dinledik.

Çat Kapı söyleşilerinde 2018 yazına renkli bir ofisle merhaba diyoruz. Asırlık markalara, güncel ihtiyaçları ve beklentileri dikkate alarak yeni bir soluk getiren Karbon Görsel İletişim ve Mimarlık Hizmetleri (kısa adıyla Karbon), farklı disiplinlerden gelip, yolu görsel iletişim tasarımı alanında kesişen ortakların can verdiği bir pratik. İlk tohumları 2003 yılında atılan ve 2005'te Karbon adını alan ofis, 2007'den bu yana Selen Selviler Özüekren ve Akgün Özüekren'in liderliğinde yoluna devam ediyor. 

Bugün beşinci kuşak tarafından yönetilen Beyaz Fırın'ın kurumsal kimliğini, bütüncül bir yaklaşımla yenileyen Karbon ekibi, bugün gıda sektörünün pek çok önde gelen markasına görsel iletişim ve mimari tasarım alanlarında hizmet veriyor. 

Mimar - görsel iletişim tasarımcısı Selen Selviler Özüekren ve mimar - restorasyon uzmanı - ürün tasarımcısı Akgün Özüekren ile çokdisiplinli çalışma ortamının sunduğu avantajları ve zorlukları konuştuk, projelerinin hikayesini dinledik ve ortakların gelecek planlarına kulak verdik...


Ortaklar Selen S. Özüekren ve Akgün Özüekren ile...
Tasarım Ekibi ile...
Künye
Ofis Adı:
Karbon Görsel İletişim ve Mimarlık Hizmetleri
Sahibi:
Selen Selviler Özüekren, Akgün Özüekren
Telefon:
0 216 445 43 98 – 99
Faks:
0 216 445 44 49
Web:
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :