Sezi Yüksel

01 Şubat 2013

Lefke Avrupa Üniversitesi'nden 2008 yılında mezun oldum. Mimarlık mezunuyum ama iç mekan projelerinden daha çok keyif aldığım bu alana yöneldim.

Bahadır Kul Mimarlık geçtiğimiz yıl yeni bir yapılanmaya gitti. Bahadır Bey çoğunlukla büyük ölçekli projelerde çalışır, iç mekan projelerine pek girmezdi. Artık iç mekan projeleri de üretiyoruz. Ben de bu yapılanma doğrultusunda, Mayıs 2012'de bir tanıdık vesilesiyle BKA'ya katıldım.

Ofis binamız çok güzel. İç mekanda da emeğimiz oldu; burayı istediğimiz gibi şekillendirdik. Bahadır Bey'le çalışmak çok keyifli. Zor yanları var ama çalışanını anlayan ve ona her zaman destek olan bir işveren.

İş hayatına atıldığımda segment segment ilerlemeye çalıştım. Proje çapları gittikçe büyüdü. Öyle olunca, bir noktadan sonra edindiğiniz bu bilgileri aktarmaya başlıyorsunuz. Bu da gayet tatmin edici bir durum. Şu anda Erbil'deki akvaryum projesinin iç mekanlarını yapıyoruz. Onun dışında Irak'taki otel projesiye ve Kayseri'deki dört tane tripleks villanın iç mekan projeleriyle ilgileniyorum.

Akvaryum projesindeki tünel sayesinde Guiness rekorlarına gireceğiz umarım. Bu çok gurur verici birşey. Bir akvaryum projesinde çalışmak herkese kısmet olmaz. Rainforest Cafe'den tutun da, 'tropic garden'a kadar hepsinin konsept çalışması tek tek yapılıyor. Hem eğlenceli hem de geliştirici bir süreç...


Bir Kurumsallaşma Hikayesi: Ofiss Mimarca'dan BKA'ya
Anadolu'daki Mega Yapılardan, Guiness Adayı Akvaryuma
Heyecan ve İllham Veren Projelerle Yola Devam...
BKA Bebek Ofisi
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :