Mehmet Ay

14 Temmuz 2014


Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi, Mimarlık Bölümü'nden 2013 yılında mezun oldum. Okul döneminde TAGO Architects'te çalışıyordum. Mezun olduktan sonra biraz daha orada devam edip, Eylül 2013'te BİGG Mimarlık'a geldim. Buradaki pozisyondan arkadaşım Yağmur Yıldırım vasıtasıyla haberdar oldum. Gürhan Bey'le görüştüm, anlaştık, sonra buraya geçtim.

Bu ofisin öncelikle ortamı çok iyi. Daha önce çalıştığım yerlerle kıyaslayınca burada daha aile gibiyiz, daha iç içeyiz. İş bölümü çok güzel. Vaktimiz verimli geçiyor. Tabi mesailerimiz de oluyor, yoğun bir çalışma tempomuz var ama hiç sıkılmadan, yorulmadan her şeyi kendi içimizde çözüyoruz.

Gürhan Bey bize her konuda destek oluyor. O da bir çalışma arkadaşımız gibi. Elinden geldiği kadar projelere dahil oluyor. Bütün sıkıntılarımızı kendisiyle rahatça konuşabiliyoruz. O yüzden burada çalışmaktan çok memnunum.

Şu anda daha çok orta ölçekli projelerimiz var. Ağırlıklı olarak iç mekan projeleri yapıyoruz. Ama ölçekler değişebiliyor. Daha büyük ölçekli proje çalışmalarımız arasında bir otel, bir de AVM bulunuyor. Projeler çeşitlendikçe bizim dahil olduğumuz yönler de farklılaşıyor. Çok büyük bir ofis olmadığımız için herkes elinden geleni yapıyor. Güzel bir iş bölümüyle hepsini hallediyoruz.Gürhan Bakırküre ile Mimar-Yatırımcı Gözünden Mesleğe Bakış
BİGG'in Tasarımcıları
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :