Gözde Yılmaz

24 Nisan 2019

İTÜ İç Mimarlık Bölümü, 2011 mezunuyum. 2012 Eylül ayından beri buradayım, I-AM ikinci durağım oldu. İş ilanını görüp başvuru yapmıştım, devamında Emre Kuzlu ile yaptığım ikinci görüşme sonrasında işe başladım.

Mezuniyet sonrasında bir yıl boyunca Özer+Tulgan Architects'te otel projelerinde çalıştım. 2010 yılı yazında ofis stajını KG Mimarlık'ta, şantiye stajını da Doğuş Group'un Gebze Center AVM şantiyesinde yaptım.

Bizde proje konsept ve tasarım geliştirme olarak iki safhada işlenir. Konsept onayı alındıktan sonra ben tasarım geliştirme safhasında, projelerin ürün, malzeme ve imalat detaylarının çözülüp geliştirilmesini, uygulama paketi haline getirilmesiyle başlayan imalat sürecinin takibi ve diğer disiplinlerle olan koordinasyonu sağlamakla görevliyim.

Proje tipleri ve ölçekleri açısından çok geniş bir portföyümüz var. Bu yüzden dahil olduğumuz projelerin dinamikleri çok farklılık gösterebiliyor. Yedi yıldır çeşitli ölçeklerde pek çok projede yer aldım ancak en güncel olanları D&R İstinye Park ve PTT Yeni Konsept Projesi’dir.  

Sorumluluklarımın arttığı ve süreç yönetimi anlamında da kendimi geliştirdiğim bir dönem olduğu için PTT projesi benim için özeldir.

I-AM benim için, yıllar içinde birlikte şekillenip gelişip büyüdüğüm dinamik bir yapı. Hiçbir noktasını görmeden aylarca çizim yaparak yıllarınızı geçirdiğiniz bir ofis değil. Birlikte ürettiğimiz her şeyin geri dönüşlerini alabildiğimiz, gelişmeye açık ve mutlu bir ofis.


I-AM İstanbul'un Kurucu Ortakları ile...
Tasarım Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :