Elif Zeyrek

19 Nisan 2013Yıldız Teknik Üniversitesi 1993 mezunuyum. SP|D.'ye ilan üzerinden başvurdum. İki buçuk senedir de burada çalışıyorum.

Burada hem daha çeşitli projeler yapılıyor hem de projenin her kademesinde çalışabiliyoruz. Konsept olsun, uygulama olsun hepsinde ayrı ayrı çalışıp tecrübe sahibi oldum. Belediye üzerine de biraz deneyimim oldu. Sık sık proje değişikliği olduğu için de çok sıkılmıyor insan. Tecrübe edinmek adına burası çok iyi oldu açıkçası. Çünkü önceden hep şantiyede uygulama üzerine çalışmıştım, konsept çalışmaya burada başladım.

Sabri Bey patron, biz çalışanız ama sonuçta her konuda çekinmeden ona soru sorabiliyor, danışabiliyoruz. Ofisimiz güzel, arkadaşlar çok genç. Sabri Bey'e "herhalde çalışanları seçerek işe alıyorsunuz" diyoruz çünkü şimdiye kadar hiçbir problem çıkmadı ekip arasında. Her gelen birbiriyle çok uyumlu çalıştı. Hiçbir tatsızlık yaşanmadı. Çünkü eski iş yerlerimde böyle olaylara şahit oldum, çok insan olunca bazı anlaşmazlıklar oluyor. Ama burada o anlaşmazlıklar çok kolay hallediliyor, iletişim gayet iyi.

Açıkçası mesai yaptığımız saatler çok ama 15 yıldır mimarlık ofislerinde çalışıyorum ve mesaiye kalma durumu hep oluyor. Çok acil yetiştirmemiz gereken bir iş olmadığı zaman zaten kalmıyoruz. Ofisin yeri benim için çok iyi çünkü Mecidiyeköy'den kolay ulaşıyorum, akşamları biraz trafik oluyor ama saatleri bulmuyor.

İşimi seviyorum, mimarlık yapmayı seviyorum, o yüzden memnunum.


REM Mimarlık'tan SP|D.'ye ...
SP|D. Projeleri Üzerine ...
Mimari Ekip
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :