3D Printshow İstanbul 2016

mimarizm.com / 26 Ağustos 2016
“Değişen dünyanın bir parçası olun” sloganıyla bu yıl ikincisi düzenlenen 3D Printshow İstanbul özel bölümü, 29 Eylül’de kapılarını açıyor.

İFO Fuarcılık’ın 29 Eylül – 2 Ekim 2016 tarihlerinde 18.’sini gerçekleştirmeye hazırlandığı endüstriyel reklam ve dijital baskı teknolojileri fuarı SIGN İstanbul, 3 boyutlu baskı teknolojileri gösterisine de ev sahipliği yapıyor. Tüyap Beylikdüzü’ndeki fuarın 3D Printshow İstanbul adlı özel bölümünde, mimar ve iç mimarların çizdikleri projelerin 3 boyutlu prototipini çıkarabilen baskı teknolojileri sergilenecek.

3D Printshow İstanbul

“Üçüncü sanayi devriminin yeni mimarı olan 3 boyutlu baskı teknolojileri, geleceği bugünden şekillendiriyor” diyen İFO Fuarcılık Genel Müdürü Zekeriya Aytemur, “Dijital Baskı, Tekstil Baskı, Sign Teknolojisi, Görsel İletişim, LED & LED Ekran, Endüstriyel Baskı ve 3D Baskı” konularında makine, ekipman ve uygulamaların sergilendiği SIGN İstanbul bünyesinde ikincisi düzenlenen 3D Printshow İstanbul’u, farklılaşmayı hedefleyen inşaat mühendisleri ve mimarların özellikle ziyaret etmesi gerektiğini söyledi. 

29 Eylül’de başlayıp dört gün sürecek olan “3D Printshow İstanbul” özel bölümünde, 3 boyutlu yazıcı ve tarayıcılar, 3 boyutlu yazan kalem, endüstriyel ve kişisel kullanıma uygun 3 boyutlu baskı teknolojileri ile 3D baskı malzemeleri ve yazılımları bir arada sergilenecek.

3D Printshow İstanbul

Katılımcı firmalar yeni ürünlerini ve örnek çalışmalarını ziyaretçilerin beğenisine sunarken, tüm fuar ziyaretçilerinin katılımına açık olan ücretsiz konferanslarda, yurtiçi ve yurtdışından uzman konuşmacılar, 3D baskı teknolojileri ile ilgili sunumlar gerçekleştirecek. 

32 ülkeden 450 firma

Uluslararası Endüstriyel Reklam ve Dijital Baskı Teknolojileri Fuarı SIGN İstanbul, 18. kez kapılarını açıyor. Bu yıl 32 ülkeden 450 firmanın katıldığı fuar; dijital baskı teknolojilerinden tekstil baskıya, reklam uygulama ekipmanlarından küçük ebat baskı ve dokümantasyon teknolojilerine, transfer malzemelerinden baskı boyalarına, LED ekranlardan ürün teşhir standlarına, serigrafiden promosyon malzemelerine kadar sektörün tüm yeniliklerini çatısı altında toplarken, dört gün boyunca yurtiçi ve yurtdışından 21 bin 500 profesyonel ziyaretçiyi ağırlamaya hazırlanıyor. 

3D Printshow İstanbul

Ayrıntılı bilgi için tıklayın. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :