3D Yazıcı ile Telefon Kılıfı ve Aksesuarı Yarışması

mimarizm.com / 23 Ocak 2015

                       


3D Yazıcı ödüllü Tasarım Yarışması başladı. "iPhone 6 Kılıfı ve Aksesuarları" konsepti ile yarışmaya katılım ve oylama 19 Mart 2015 tarihine kadar sürecek.


3D yazıcıların bilinirliği ve kullanımını artırmayı amaçlayan priyoid.com, Yarışma Fabrikası ile birlikte düzenlediği 3D Yazıcı Odaklı Tasarım Yarışmaları'na devam ediyor. 

Bu yeni teknoloji ile üretilebilecek tasarımların yer aldığı, her biri farklı konularda düzenlenen yarışmaların amacı; tasarım yeteneğine ve bilgisine sahip herkesi 3D yazıcı ile elde edilebilecek ürünleri modellemeye teşvik etmek. Bunun sonunda, dijital fabrikasyon araçlarının verimli kullanılması ile üretken bir toplum oluşturulması hedefleniyor.

Herkesin katılımına açık olan yarışmaya gönderilecek tasarımların; çözüm odaklı, yenilikçi ve özgün olması bekleniyor. Tasarımlar, iPhone 6 üzerinde kullanılabileceği gibi yan ürün olarak da kullanılabilir.

Başvuruları 21 Ocak - 19 Mart 2015 tarihleri arasında www.priyoid.com/yarisma sayfasından yapılacak olan yarışmada, katılımcılar, tasarımlarını sisteme görsel olarak ekleyecekler. Gönderilen tasarımlar katılım sürecine pararel olarak oylamaya sunulacak ve sonuçlar 23 Mart tarihinde ilan edilecek.

Yarışmanın ödül sponsorları arasında ise BSH Labs, Iconic ve 3Durak yer alıyor. En çok beğeni alarak birinci olan yarışmacıya, BSH Labs tarafından M3D 3D Yazıcı hediye edilecek. İkincilik ödülü, 3 boyutlu tarama hizmeti sunan Iconic tarafından verilen 3D Premium Scanning; üçüncülük ödülü ise, 3Durak tarafından verilen 3D Printed Photo olarak belirlendi.

Ayrıca, en çok beğeniyi alan 5 tasarımın, priyoid.com tarafından 3D baskısı yapılarak, ortaya çıkan ürünler tasarım sahiplerine gönderilecek.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :