2013 WAF Dünya Mimarlık Festivali

mimarizm.com / 09 Mayıs 2013
WAF Dünya Mimarlık Festivali İkinci Kez Singapur'da

Dünyanın en önemli mimarlık etkinliklerinden biri olan ve bu sene altıncısı düzenlenen WAF Dünya Mimarlık Festivali, 2-4 Ekim 2013 tarihleri arasında GROHE'nin sponsorluğunda Singapur'da yapılacak.Ödüllü mimarlık örneklerinden Singapur Marina Bay Sands Oteli'nde gerçekleştirilecek WAF süresince, dünyanın dört bir yanından etkinliğe katılacak olan mimarlar yeni fikir ve projeleri ele alarak, ürünleri deneyimleyecek.

65 ülkeden 2.000'i aşkın ziyaretçinin katılması beklenen WAF 2013'te, mimarlar, tasarımcılar ve şehir plancıları, projelerini konunun uzmanı uluslararası dinleyici kitlesine sunma fırsatı yakalayacak.

Festivalin omurgasını oluşturan WAF Ödülleri'ne başvurmak için ise son gün, 10 Haziran 2013.

Ödül programı kapsamında, "Dünyada Yılın Binası" ödülünün yanı sıra, "Yılın Geleceğin Projesi", "Yılın Peyzaj Projesi" kategorileri ile, geçen yıl içinde tamamlanan binalar için farklı alt kategorilerde pek çok ödül verilecek.

WAF'a katılarak projelerini sunan katılımcılar, çalışmalarını uluslararası arenada tanıtmak adına da önemli bir fırsat yakalıyor. Ödül programında finale kalan yarışmacılar, aralarında 3XN'den Kim Nielsen, WOHA'dan Richard Hassell ve Cox Ranyer Architects'den Michael Cox'ın yer aldığı jürinin sunacağı geribildirim ve tavsiyelerden yararlanacak.


GROHE, başlangıçtan bu yana sadık sponsor


Dünya Mimarlık Festivali'nin kurucu ortağı olan GROHE, etkinliği ilk günden bu yana aralıksız bir şekilde destekliyor. Marka değerlerinden biri de 'iyi tasarım' olan GROHE, dünyanın dört bir yanından mimarlar, tasarımcılar ve planlamacılar ile diyalog ve işbirliğini destekliyor. Singapur'daki Marina Bay Sands Oteli'nde düzenlenecek olan bu yılki etkinlikte şirket, "Dünyada Yılın Binası" ödülüne verdiği desteği sürdürecek. GROHE, festival sponsorluğunu önümüzdeki dönemde de devam ettirecek.


WAF 2013 hakkında ayrıntılı bilgi için
tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :