7. Betonik Fikirler Proje Yarışması

mimarizm.com / 21 Aralık 2015
Sürdürülebilir bir gelecek için çimento ve betonun önemine vurgu yapmak ve hazır betondaki farkındalığı artırmak amacıyla Akçansa tarafından yedincisi düzenlenen Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın son başvuru tarihi, 15 Ocak 2016. 

Türkiye’deki tüm İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İletişim, İktisadi ve İdari fakültelerinin lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın bu yılki teması, “Fikir Geliyorum Demez” olarak belirlendi. 

Akçansa’nın 7. kez düzenlediği Betonik Fikirler Proje Yarışması’nın başvuruları 16 Kasım'da başladı. Türkiye’deki tüm İnşaat Mühendisliği, Mimarlık, İletişim, İktisadi ve İdari fakültelerinin lisans ve yüksek lisans öğrencilerine açık olan yarışmanın son başvuru tarihi ise 15 Ocak 2016.

Son proje teslim tarihinin 11 Mart 2016 olarak belirlendiği yarışmaya öğrenciler farklı fakülte ve bölümlerden en az 2, en çok ise 4 kişilik gruplar halinde katılabiliyor. Yarışma sonucunda birinci olan grubun üyelerine HeidelbergCement Almanya Teknik Ziyareti ve MacBook Air, ikinci grup üyelerine HeidelbergCement Almanya Teknik Ziyareti, üçüncü grup üyelerine ise Apple Watch hediye edilecek. 

Yarışma Takvimi
Başvurular: 16 Kasım 2015 - 15 Ocak 2016
Proje Teslim Tarihi: 11 Mart 2016 
Ödül Töreni: 12 Mayıs 2016

Jüri
Prof. Dr. Mehmet Ali Taşdemir (İstanbul Teknik Üniversitesi)
Dr. T. Cüneyt Evirgen (Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi Direktörü)
Günseli Özen Ocakoğlu (Marketing Türkiye Genel Yayın Yönetmeni)
Temel Aksoy (Marka Danışmanı)
Mehmet Hacıkamiloğlu (Akçansa Genel Müdürü)

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :