2014 Adobe Design Achievement Ödülleri'nin Başvuru Süreci Başladı

mimarizm.com / 03 Şubat 2014

Bu yıl 14.'sü düzenlenen Adobe Design Achievement Awards (ADAA) başvuruya açıldı. 27 Ocak'ta başlayan yarışmanın son teslim tarihi, 20 Haziran 2014.

Sektörün en prestijli ödüllerinden biri olan ADAA , her yıl olduğu gibi en başarılı grafik tasarımcılarını, fotoğrafçıları, ressam/çizerleri, animatörleri, dijital film yapımcılarını ve bilgisayar sanatçılarını onurlandırmaya devam ediyor. En yaratıcı projeleri ile yarışmaya katılan öğrenciler, tüm dünyada tanınma şansı kazanıyor.

ADAA Yarışması'nda; 'Traditional Media', 'Interactive Experience' ve  'Motion ve Video' segmentleri kapsamında, 11 kategori için başvuru imkanı bulunuyor. Yarışmaya katılmak isteyenler Adobe araç ve hizmetlerini (Photoshop, Illustrator ve InDesign) kullanarak ürettikleri proje ile seçtikleri kategoride başvuru yapabilirler.

ADAA co-sponsor'u Icograda – Uluslararası İletişim Tasarımı Konseyi tarafından belirlenen mentorluk fırsatları kapsamında bu yıl ADAA'ya katılan 50 öğrenciye 2014 yılı içerisinde 3 ay boyunca mentorluk hizmeti verecek. 450 öğrenci portföylerini, endüstri profesyonellerine inceletme fırsatı yakalayacak. Mentorluk programı hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

aBaşvuru rehberi, kategoriler, ödül bilgileri ve daha fazlası içinwww.adobeawards.com sayfasını ziyaret edebilir; güncellemeler ve son haberler için ise Facebook'ta @AdobeEDU ve @Adobeawards adreslerini izleyebilirsiniz.

 

.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :