Yalın Mimarlık

Amber EROYAN / 05 Mayıs 2011
Yalın Mimarlık

Mimarlık ve şehir planlama disiplinlerinin aynı çatı altında ahenkli bir havada barınabileceğinin şahidi olan Yalın Mimarlık'ın kapısını çalıyoruz bu ay. Yarışma döneminde keyifli bir "curcuna"nın hakim olduğu ofis, ziyaretimiz sırasında oldukça dingin. Ama bu sükunet, masadaki yerimizi almamızla birlikte yerini keyifli bir sohbete bırakıyor. Önce, ofisin kurucuları Ömer Selçuk Baz ve Okan Bal'ın, taze ortaklıkları ve mesleki hissiyatları ile ilgili meramlarına kulak veriyoruz.

 
 
Bir yandan, "akrabalık durumu dışında pek sık rastlanmayan" mimar - plancı ilişkisini yerinde gözlemlerken bir yandan da diğer katlar arasında yolculuk edip ofis eşrafının çalışma yaşamına göz atıyoruz. Ömer Selçuk Baz ile "yarışmadaş"larının, alt kattaki itinalı sergiye malzeme oluşturan maketlerini ve proje paftalarını ziyaret ediyoruz. Yarışma misafirlerini rahatlıkla barındırabilecek bir mekana sahip Yalın Mimarlık'taki turumuz, balkonda çektiğimiz hatıra fotoğrafı ile son buluyor.

Malum, söz uçucu yazı kalıcı. Hafif bulutlu bir havada Anadoluhisarı'na yaptığımız Çat Kapı ziyaretimizden yazıya dökülenleri merak edenleri hemen alttaki sanal adreslerimize alalım...

 

how to order the abortion pill online http://www.shift-in.com/page/terminate-pregnancy.aspx buy abortion pills online


Ö. Selçuk Baz ve Okan Bal ile disiplinlerarası saadet üzerine
Yalın Mimarlık Ekibi
Künye
Ofis Adı:
Yalın Mimarlık
Sahibi:
Ömer Selçuk Baz, Okan Bal
Telefon:
(216) 465 99 90 - 91
Web:
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :