Vildan Hacılar

07 Ekim 2010

Yıldız Teknik Üniversitesi 2009 yılı mezunuyum. Aynı okulda yüksek lisans eğitimime devam ediyorum. Staj dönemimde İstinye Park projesi devam etmekteydi ve hocalarımız Ömerler Mimarlık'ı önermişlerdi. Ama ders alma durumumdan ötürü o zaman çalışamamıştım. Daha sonra Erdinç'in (Şahin) de tavsiyesiyle Ak-Asya projesinde stajyer olarak çalıştım ve sonrasında da aynı projede görev almaya devam ettim. Ofisteki çalışma sürem 2,5 seneyi buluyor.

Profesyonel hayata geçmeden önce birkaç ofis deneyimim daha oldu ancak çalışma ortamlarından pek hoşnut kalmadım. Burada ise gerçekten severek çalıştığım bir ofis ortamı mevcut. Ömer beyler ve diğer tüm çalışma arkadaşlarımdan çok memnunum. En iyi tarafı da sabah işe geleceğim için mutluluk duyuyor olmam. Şantiye ortamında bulunduğum için daha çok Ömer (Somer) Bey ve Haluk Bey ile beraberiz. Bu ortamda mimarlığı gerçekten severek yaptığımı düşünüyorum.

Ömer beyler ve Haluk Bey'le çalışmak çok keyifli. Onlarla öğrenciyken tanışabilmiş olmaktan çok büyük mutluluk duyuyorum, çünkü insana mimarlığı sevdiriyorlar. İşlerini gerçekten severek, zevkle yapıyorlar. Ömer (Somer) Bey özelinde konuşacak olursam, bir projeye motive olduktan sonra kendi el emeğini kesinlikle esirgemiyor ve harikalar yaratabiliyor. Sürekli dijital ortamda çalışmamıza rağmen, gerek Ömer Bey'in gerekse Haluk Bey'in el eskizleri çalıştığımız projeyi daha da zevkli bir hale getiriyor. Böylelikle de projeye farklı bir açıdan bakmış oluyorsunuz.


Kurucu Ortaklar Ömer Kurdak - Ömer Somer ve Manevi Ortak Haluk Somer ile...
Mimari Ekip
Yarışmalar ve Ödüller
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :