Cansu Kilciler

01 Ağustos 2013

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nden 2013 Haziran'ında mezun oldum. kpm'ye öğrenciliğimin son döneminde başladım. Yaklaşık 2,5 aydır buradayım.

Kerem Bey'in projelerini takip ediyordum ama birebir tanışıklığımız yoktu. İş ilanını görünce başvurdum. Ofise ilk geldiğimde Milli Eğitim Bakanlığı'nın yarışma projesiyle ilgilendim. Birkaç ufak projemiz daha oldu. Şimdi yarışmayı kazanınca yeniden o projenin üzerinden geçiyoruz.

Ofiste zaman keyifli geçiriyor. Yoğun çalışıyoruz ama gergin değiliz. Çalışma saatlerimiz sabah 9, akşam 7 ama işimiz olduğunda mesaiye kalıyoruz. Cumartesileri de yine işe göre ofise geliyoruz.Kerem Bey iyi bir işveren, gergin biri değil. İşe yeni başladığımdan bir şeyler sorabilme rahatlığı benim için çok büyük bir artı. Çok fazla şey öğreniyorum. Mutlaka bir fikir alışverişimiz oluyor. Ortak bir şekilde, tartışarak ilerliyoruz. İş bölümünde sürekli değişimler oluyor. Kimi zaman birimiz modeli, diğerimiz çizimi yapıyor, kimi zamansa tam tersi... Burada çalışmaktan memnunum ve arkadaşlarıma da öneriyorum.


Kurucu Kerem Piker ile...
kpm ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :