Minimal ve Çok İşlevli Aydınlatma Birimi; Liminal

mimarizm.com / 18 Kasım 2016
Atölye Labs ve Buşra Tunç iş birliğinde tasarlanan hareketli, kolay adapte edilebilir ve dönüştürülebilir yapıda çok işlevli aydınlatma birimi Liminal, Kickstarter üzerinden fonlamaya açıldı.

Atölye Labs’in mobilya markası CNVS ve mimar/sanatçı Buşra Tunç’un iş birliğiyle tasarlanan Liminal; olasılıklar ve esneklikler üzerine biçimlenen, gündelik kullanımlara yanıt veren, hareketli, kolay adapte edilebilir ve dönüştürülebilir yapıda çok işlevli bir aydınlatma birimi.

 

Minimal estetik

Her iki yüzeyinde ışık kaynağı bulunan katlanabilir gövdesi ve farklı kullanımlara izin veren üç adet ışık anahtarı ile Liminal aydınlatma birimi, kolayca taşınabiliyor ve fazla yer kaplamıyor.

Farklı ortamlara uyum sağlayabilen bir tasarım

Liminal, gövdesinin katlanabilirliği ve hareketli birleşme noktaları sayesinde değişip yeni formların oluşmasına ve farklı kullanım senaryolarına olanak veriyor. Aydınlatma birimi; ev, ofis, restoran ve kütüphane gibi mekanlarda; masa üzeri ve duvar gibi farklı yüzeylerde kullanıma uygun olacak şekilde tasarlanmış.

Sağlam ve özel tasarlanmış yapı

Liminal aydınlatma; CNC ve metal torna gibi geleneksel üretim yöntemleri ile rafine olan katı, yüksek kalibreli alüminyum bloklardan oluşuyor. Patent başvurusu yapılmış olan ürün ayrıca 270 derece dönebilen paslanmaz çelik mafsallar, IP20 sertifikası ve dayanıklı elektrik iç yapıya sahip.

Kampanyaya buradan destek verebilirsiniz. 


İlişkili Haberler
Etiketler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :