Autodesk Exchange Apps Uygulama Mağazası Büyüyor

mimarizm.com / 24 Temmuz 2015


Dünyanın lider 3B tasarım yazılımı şirketi Autodesk'in, kullanıcıların yaratıcılık ve üretkenliklerini geliştirmeleri ve kendi aralarındaki etkileşimi artırmaları için geliştirdiği "Autodesk Exchange Apps" uygulama mağazası, bir milyon indirme rakamını geçti.

Üçüncü taraf geliştiricilerin uygulamalarını profesyonellere kolayca ulaştırabildiği platformda indirilen bir milyonuncu uygulama, CoolOrange'ın Autodesk Inventor için geliştirdiği threadModeler uygulaması oldu.

Üç yıl önce kurulan Autodesk Exchange Apps, Autodesk tasarım ürünlerini geliştirmeye ve kişiselleştirmeye yönelik eklentiler, yardımcı uygulamalar, içerik ve eğitim malzemelerinin sunulduğu bir web hizmeti olarak öne çıkıyor. Online platform sayesinde tasarımcı ve mühendisler, Autodesk ürünlerini kullanırken verimililiklerini artırmak üzere tasarlanmış materyallere ortak bir noktadan erişim fırsatı buluyor, geliştiriciler de dünya çapında Autodesk kullanıcılarına kolayca ulaşabiliyor. Uygulama mağazasında bugüne kadar, üçüncü partiler tarafından geliştirilen 1800 uygulama 191 ülkede, 14 farklı dilde erişime sunuldu.

Exchange Apps, aynı zamanda pek çok mimarlık, mühendislik, yapı (AEC) ve üretim çözümleri sağlayıcısının marka bilinirliğini artırmak, ihtiyaca göre geliştirilen yazılımlarını ve uzmanlığını geniş kitlelere duyurmak ve binlerce Autodesk müşterisi ile yakın ilişkiler kurmak için başvurduğu etkili bir platforma dönüştü.

Mağazadaki uygulama yayıncılarının tam listesi ve müşteri deneyimleri için tıklayınız.

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :