ADC Young Guns 9

mimarizm.com / 18 Mart 2011

1996 yılından bu yana düzenlenen ADC (Art Directors Club) Young Guns Ödülleri'nin dokuzuncusu için başvurular başladı. 30 yaş altı öncü tasarımcıların ödüllendirildiği program, disiplinler arası tek uluslararası portfolyo yarışması olma özelliğini taşıyor.

"Çalışmanız için savaş verdiniz, şimdi o sizin için savaşıyor" sloganı ile lanse edilen yarışmanın erken başvuruları 18 Nisan 2011; normal başvuruları ise 16 Mayıs 2011 gününe dek sürecek.

Jüri Üyeleri

Lindsay Ballant, Nina Boesch, Tracy Boychuk, Josh Cochran, Marc Cozza, Sylvain Dumais, Timothy Goodman, Greg Hahn, Luke Hayman, Philipp Hubert, Natasha Jen, Eva Kolenko, Yannis Konstantindis, Vincent LaCava, Christopher Lane, Morris Lee, Micah Lidberg, Tomas Mankovsky, Gareth O'Brien, Ahn Tuan Pham, Mads Jakob Poulsen, Qian Qian, Benita Raphan, PJ Richardson, Chris Rubino, Daihei Shibata, Kris Sowersby, Jessica Walsh, Mark Ward, Craig Ward, Clay Weiner, Bianca Wendt, Ian Wharton

Ödül

Ödül programının birincisi, her yıl yeniden tasarlanan "ADC Young Guns Cube" heykelciği ile para ödülünün sahibi olurken; ödüle değer görülen en iyi çalışmalar "ADC Young Guns Annual" kataloğunda yayımlanıyor ve ADC Gallery'de sergileniyor. Dijital ve basılı olarak dünyayı dolaşan sergi, daha sonra ADC'nin daimi sanal koleksiyonuna ekleniyor. ADC'ye bir yıl ücretsiz üyelik kazanan ödül sahipleri, prestiji bir sanat ağı olan ADC Young Guns Network'e de dahil oluyorlar.

Başvuru formu için lütfen tıklayınız. 

 

 


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :