A' Design Award 2016

mimarizm.com / 22 Haziran 2015
Dünyanın en geniş kapsamlı uluslararası tasarım yarışması A' Design Award 2015-2016 programı için kayıtlar devam ediyor. Son başvuru 28 Şubat...

 

Çeşitli yaratıcı alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen en iyi tasarımcıları öne çıkarmak amacıyla düzenlenen A' Design Award (A' Tasarım Ödülleri) programı tasarımcıları, şirketleri ve markaları topluma fayda sağlayacak ürün ve proje üretimi konusunda teşvik ediyor. Yarışma, tüm endüstriyel sektörlerde yaratıcılığı, orijinal fikirleri ve konsept üretimini teşvik etmeyi ve ödüllendirmeyi hedefliyor.

 

Başvurular, ikili değerlendirmeden geçerek, deneyimli akademisyenler, basın mesupları ve profesyonellerden oluşan bir jüri heyeti tarafından değerlendiriliyor. A' Design Award, ödül sahiplerine uluslararası alanda tanınırlık, tanıtım ve prestij vadediyor.

Her yıl 28 Şubat'a kadar başvurabildiğiniz A' Design Award programında sonuçlar, 15 Nisan 'da açıklanıyor. Ödül programına başvuracak projelerin ise son 10 yıl içinde tasarlanmış olması gerekiyor.

Ödüllü tasarımları buradan inceleyebilirsiniz.
A' Design Award hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın .
Yarışmaya başvurmak için
tıklayın.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :