A' Design Awards 2015 Başvuruları Başladı

mimarizm.com / 12 Ocak 2015

Çeşitli yaratıcı alanlarda farklı ülke ve disiplinlerden gelen en iyi tasarımcıları öne çıkarmak amacıyla düzenlenen A' Design Awards (A' Tasarım Ödülleri) yarışmasının 2015 yılı kayıtları başladı.Yarışmanın amacı

A' Tasarım Ödülleri ve Yarışması, farklı ülkeler ve yaratıcı disiplinlerdeki en iyi tasarım çalışmalarının tanınması için kurulmuştur. Programın birincil amacı; tüm ülkelerdeki ve sanayi alanlarındaki en iyi tasarımları öne çıkararak, iyi tasarım uygulamaları ve disiplinleri için küresel farkındalık yaratmaktır. A' Tasarım Ödülleri'nin en önemli hedefi ise tasarımcıların, şirketlerin ve markaların topluma fayda sağlayacak ürün ve projeler üretmelerini sağlamaktır. Yarışma, tüm endüstriyel sektörlerde yaratıcılığı, orijinal fikirleri ve konsept üretimini teşvik etmeyi ve ödüllendirmeyi hedefler.

Başvuru süreci

Başvuruları ikili değerlendirmeden geçen ve deneyimli akademisyenler, basın mensupları ve profesyonellerden kurulu jüri heyeti tarafından değerlendilen A' Tasarım Ödülleri ve Yarışması, ödül sahiplerine şöhret, prestij, tanıtım ve uluslararası tanınma vadediyor.

Başvuruların her yıl 28 Şubat'a kadar kabul edildiği yarışmada, sonuçlar  15 Nisan'da açıklanıyor. Ödül programına başvuracak projelerin son 10 yıl içinde tasarlanmış olması gerekiyor.

Yarışmaya başvurmak için tıklayın.
A' Tasarım Ödülleri hakkında ayrıntılı bilgi için tıklayın.
Ödüllü tasarımlara göz atın.
Dünya tasarım sıralamasını keşfedin.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :