Selim Sağlık

27 Haziran 2019

Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği mezunuyum. İstanbul Teknik Üniversitesi Ulaştırma bölümünde yüksek lisans yaptım. 2008 yılından beri EDDA Mimarlık’ta çalışmaktayım.

Eda Tahmaz ile daha önceden aynı çalışma ortamlarında bulunduğumuz ve birbirimizin çalışma metotlarını da bildiğimiz için bu süreç kolay oldu ve birlikte çalışmaya karar verdik. 1991-2004 seneleri arasında kendi şirketimde çeşitli yurtiçi ve yurtdışı projelerinde çalıştım. 2004-2008 yılları arasında da başka bir proje yönetim firmasında çalıştım. 

Faaliyet gösterdiği bölümlerde iddialı projeler üreten ve çizgisi giderek yükselen bir ofis EDDA Mimarlık. Yurt içi ve yurt dışında bu çizgisini başarılı bir şekilde devam ettirmeyi hedefliyor. Şirket içinde kesin hatlarla belirlenmiş bir görev dağılımı yok. Genel olarak her alanda proje yönetiminde bulundum. Ağırlıklı olarak projelerin uygulama aşamalarında destek oluyorum.

2008 yılından itibaren yapılmış olan yurt içi ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz tüm projelere dahil oldum. Grup olarak çalışma ortamı içinde herkesin tasarım süreçlerine katılması, uygulama aşamasında da ortak bilgi ve tecrübelere dayanarak başarılı projeler oluşturulması EDDA Mimarlık’ın önemli dinamikleri arasında yer alıyor. 

Benim için her projenin kendine has özelliği vardır. Her birinde keyif aldığım noktalar farklı  olduğu için yaptığımız projeler aralarından seçim yapmak zor. 


Eda Tahmaz ile...
EDDA Mimarlık Ekibi ile...
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :