Muhammed Nur Yaşar

24 Ağustos 2017

Yıldız Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü’ne 2004 yılında girdim. Okul sürecim biraz uzun sürdü benim. Okurken çalışmaya başladım. 

Studio Vertebra’da işe başlamadan önce ofis hakkında herhangi bir bilgim yoktu. 2013 yılında okuldaki bir hocamın tavsiyesiyle telefonla ofisi aradım, görüşmeye çağırdılar. Evim ile ofis arası mesafe yakın olduğu için bir 10-15 dk. içinde görüşmeye geldim. Görüşmeye gelirken de araştırmamıştım hiç ama ofise girdiğimdeki ilk intiba bende çok güzeldi. Görüşmeyi Bahar Hanım ve Nursen Hanım ile yapmıştık. Yaklaşımları çok sıcak ve samimiydi, onlar da beni sevdi herhalde ki 10-15 dk falan sürdü görüşme, hemen çalışmaya başlayabileceğimi söylediler.

Ofisten haberdar olmam ve işe başlamam 40-45 dk.’dır.

Gencer bey, Dilşad Hanım, Bahar Hanım, Efe Bey’in bize bir işveren gibi değil de bir abi, abla gibi yaklaşımı ve ekip şefim Nursen Hanım’ın insani tavrının her zaman en önde olmasının tüm ekibe de yansıdığını düşünüyorum. Bu sıcak iletişim ofiste bir aile ortamı oluşturuyor, bu da çalışmak ve bir şeyler üretebilmek için çok önemli bir motivasyon. İşvereniniz ve ekip arkadaşlarınız sabah işe gelirken veya proje teslim süreçlerinde yoğun çalışma temposunu neşeli kılan faktörler. Studio Vertebra’nın mesleki başarısının arkasındaki bir etken de oluşturulan bu sıcak ortam bence.
 


Kurucu Ortaklar ile...
Tasarım Ekibi ile
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :