Dönmez Kaplan

20 Kasım 2012

2005'te Trakya Üniversitesi'nden mezun oldum. Mezuniyetten sonra, İstanbul'da 1 yıl başka bir firmada çalıştım. Daha çok giydirme cephe üzerine projeler yapıyorduk. Daha sonra askere gittim. Dönüşte internet ilanıyla Özgüven Mimarlık'a başvurdum. Beş yıldır da buradayım.

Özgüven Mimarlık kuruluş itibarıyla çok eski bir şirket değil ama çok dinamik ve canlı bir şirket. En önemlisi, burada patron çalışan ilişkisi yok. Klasik tabirle bir aile havasında... Büyüdükçe bu yapı nispeten zayıflıyor ama çok geniş bir yelpazede projeler verebiliyorsunuz. Bazen günde birden fazla projeye bakabiliyoruz. Sürekli bir yoğunluk ve koşuşturma var. Bir proje üzerinde çok zaman harcamaktan ziyade, çok fazla şey görebiliyorsunuz. Biz genelde uygulanan projeler üzerinde çalışıyoruz ve zaman ilerledikçe geçmiş projelerin de sayısı arttığı için bu ayrı bir tecrübe oluyor. Yeni giren arkadaşlar bu konuda çok şanslılar. Burada her an her şeye ulaşılabiliyor. AVM projesi çizen bir mimara ulaşıp istediğinizi sorabiliyorsunuz. Biz eskiler de yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Hangi işi yaparsanız yapın, belli bir iş ahlakı ve sorumluluk duygusu varsa zaten başarılı olursunuz. Özgüven Mimarlık'ta çalışanlar bu anlamda iyiler. Burada siz bir proje üzerinde çalışırken, yanınızdaki arkadaşınız da size yardım etmek isteyebiliyor. Özgüven'in gelişiminde böyle dayanışma var.


Başarı Formülü: Multidisipliner Çalışma + Entegre Düşünce
İstanbul Finans Merkezi ve Sonrası...
Özgüven'in 'Altyapı'sı
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :