Tasarımın Teknoloji ile Buluşması; Ashbury Yönetici Serisi

mimarizm.com / 10 Eylül 2015


Nurus'un yenilikçi tasarımı üst düzey teknoloji çözümleri ile buluşturduğu "Ashbury Yönetici Serisi" çalışma hayatına çeşitli kolaylıklar getiriyor. Ashbury, günümüz teknolojisine uyumlu masa tablalarına entegre kablosuz şarj alanı, gizlenebilen ekran ünitesi ve elektrifikasyon çözümleriyle yöneticilerin gereksinimlerini karşılıyor.

Nitelikli tasarımları ile dünyanın lider mobilya üreticileri arasında yer alan Nurus, Stefan Brodbeck tasarımı Ashbury Yönetici Serisi ile masa ve depolama birimlerinde yeni bir dönemi başlatıyor. Komplike çözümlerle sade hatları birleştiren özel seri, iletişime önem veren yöneticiler için üç farklı seçenekte tasarlandı. Hem sahibi hem konuklarıyla empati kurarak tasarlanan Ashbury, oval, asimetrik ve üçgen seçenekleri, farklı ölçülere sahip arka ve yan dolap alternatifleri ile birlikte sunduğu çeşitli teknolojik donanımlarla çalışma hayatına ve ofis yaşamına kolaylık katıyor.  Kullanıcıların görüş açısına özel ekran ünitesi

Kullanıcılarının görüş açısı doğrultusunda kullanılabilen ekran ünitesine sahip olan Ashbury, anlık toplantılarda sunum imkanı sağlıyor. Ekran, kullanılmadığında ise bir tuşla dolap içinde depolanabiliyor.

Kablosuz şarj alanı

Ashbury'nin masa üstündeki şarj ünitesi, özellikle iş hayatında yoğun olarak kullanılan akıllı telefonların kablosuz şarj edilmesine imkan veriyor. Günümüz teknolojisine uyumlu masa tablalarına entegre edilen kablosuz şarj alanları, hem zaman kazandırıyor hem de çalışma hayatını kolaylaştırıyor.

Aynı teknolojide üç farklı seçenek

Ashbury Yönetici Serisi üç farklı alternatifle kullanıcılarıyla buluşuyor. Bir ile üç kişilik çalışma alanı sunan oval, asimetrik ve üçgen Ashbury, 3, 4 veya 5 üniteli kadehi anımsatan yuvarlak çizgilere sahip arka ve 4 veya 5 üniteli yan dolabı ile modern bir çalışma alanı sunuyor. Ashbury alternatifleri farklı ihtiyaçlara aynı teknoloji ile çözüm buluyor.
Tasarımcı hakkında:
Ashbury'nin tasarımcısı Stefan Brodbeck, Almanya Kassel'de ürün tasarımı ve mimarlık eğitimi aldıktan sonra, profesyonel hayatına Viyana'da Eichinger oder Knechtl mimarları ile başladı. Endüstriyel tasarımcı olarak Almanya'da frogdesign ve sonrasında Palo Alto, ABD'de Frogdesign'da çalıştı.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :