Nurus'un İnternetteki Yüzü Yenilendi

mimarizm.com / 03 Eylül 2014


Nitelikli tasarımları ile yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce projeye imza atan lider mobilya üreticilerinden Nurus, yenilen web sitesi ile ziyaretçilerine birbirinden özel tasarımlar arasında keyifli ve farklı bir deneyim yaşatmayı hedefliyor.


Markanın yenilenen web sitesinde ürünlerden tasarımcılara, markanın farklı sektörlere yönelik sunduğu özel çözümlerden size en yakın Nurus mağazasına kadar birçok bilgiye keyifli bir kullanıcı deneyimi ile ulaşmak mümkün.

Web sitesindeki en önemli farklılıklardan biri de kapsamlı ve doyurucu içeriğiyle ziyaretçilere adeta her bir ürünü deniyormuşçasına özel bir yaklaşım sunan Ürünler bölümü. Bu bölümde markanın 90'a yakın ürün ailesi 10 ana başlıkta yer alıyor. İhtiyacınız olan başlığa tıkladığınızda ise başlık altındaki ürünlere ait birçok detaylı bilgiye ulaşmanız mümkün.Bir ürün sayfasını tıkladığınızda Genel Bakış bölümünde ürünü tüm açılardan incelerken, Galeri bölümünde ürünün farklı alanlarda kullanımını görebilirsiniz.

Tecrübeler bölümünde ilgili ürünü kullanan kişilerin deneyimlerini okuyabilir, Ergonomi bölümünde ürünün kullanıcı fizyolojisine uygunluğunun nedenlerini açıkça görebilir ve hareketlerini deneyimleyebilirsiniz.Yeni web sitesine ulaşmak için tıklayınız.


İlişkili Haberler
Bu Haberi Sosyal Medyada Paylaşın
Yorumlar
Henüz yorum yapılmamış.
Bu İçeriğe Yorum Yazın
Ad Soyad
E-posta
Yorum
Kalan karakter :